Spravodaj Drevenica

Pomenovanie Drevenica sme zvolili symbolicky. Potok Drevenica, jeho životadarná sila bola a je prítomná vo všetkých okamihoch dejín obce, v každodennom živote ľudí. Potok spájal a zjednocuje všetky časti obce a obyvateľov navzájom, ale aj s okolitým svetom. Aj nový, obecný spravodaj – Drevenica má spájať ľudí. Predovšetkým ho však chápeme ako nástroj otvorenej, modernej samosprávy, ktorej cieľom je informovanie občanov o dianí v obci a v druhom rade, ako nástroj pre aktivizáciu obyvateľov v spoločenskom živote v obci, ktorý im zároveň prináša priestor pre realizáciu, pre spoluprácu.

Chcete prispieť k tvorbe časopisu? Napíšte nám správu. Pošlite nám zaujímavú fotografiu. Zaujímate  sa o prírodu, históriu, folklór,  šport v našej obci? Poznáte zberateľov, pamätníkov histórie našej obce?
Napíšte nám na: drevenica@obecbeladice.sk

Aktuálne číslo spravodaja Drevenica: 01/2022

spravodaj Drevenica 012022 (6)

Stiahnuť aktuálny spravodaj:  Drevenica 01/2022