Zavedenie systému Munipolis

Dátum: 06.10.2021

Vážení spoluobčania, spúšťame pre vás službu Munipolis, vďaka ktorej s vami teraz môžeme komunikovať moderne a efektívne. Občania, ktorí sa do systému Munipolis zaregistrujú,  budú od nás dostávať  informácie o dianí v obci, a to prostredníctvom SMS, e-mailov alebo správ do aplikácie v mobilnom telefóne.

Čo vám prinesie registrácia do systému Munipolis?

·  Novinky z úradu, úradnej tabule, z oficiálnej stránky obce priamo do vášho mobilného telefónu ·  Upozornenia na krízové situácie – výpadky energií, blížiaca sa víchrica, dopravné uzávierky, atď. ·  Pozvánky na športové a kultúrne podujatia ·  Pozvánky na brigády dobrovoľníkov, ktorí radi v obci pomáhajú ·  Účasť vo verejných anketách

Registrácia je zadarmo.

V registračnom procese si môžete nastaviť, aké informácie vás zaujímajú. Vaše údaje budú v súlade s GDPR – všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov.

Ako sa zaregistrovať?

1.       Na webovej stránke  https://obecbeladice.munipolis.sk/registracia

2.       Cez mobilnú aplikáciu Mobilný Rozhlas Stiahnuť pre Android – Stiahnuť pre iOS

3.       Vyplnením registračného letáku a odovzdaním na úrad obce Beladice