Rozšírenie čističky odpadových vôd

GALÉRIA SÚBOR
Dátum: 28.08.2019

Obec Beladice, Neverice, Jelenec, Ladice a Kostoľany pod Tribečom vytvorili Mikroregión Podtríbečie – Drevenica a dohodli sa na spoločnom riešení odkanalizovania. Projekt zahŕňa úplnú rekonštrukciu a výstavbu novej čističky pre obec Beladice a následnú výstavbu nových čističiek pre obce z nášho mikroregiónu. Viac informácii nájdete v priložených dokumentoch:

Rozšírenie čističky odpadových vôd – EIA

Oznámenie o zmene navrhovanej činnosti

Beladice rozšírenie ČOV posúdenie o začatí vplyvou na životné prostredie Veľkosť: 323.1 kB Formát: pdf Dátum: 31.5.2024
Oznámenie o zmene navrhovanej činnosti Veľkosť: 7.21 MB Formát: pdf Dátum: 31.5.2024