Beladice Bike Tour

GALÉRIA SÚBOR
Dátum: 29.05.2019

Obec Beladice a Mládežnícky cyklistický klub – Nitra  pri príležitosti Medzinárodného dňa detí  pozýva všetky deti a mládež na 1. ročník mládežníckych cyklistických pretekov BELADICE BIKE TOUR.

Príďte si zašportovať a stráviť príjemné popoludnie na futbalové  ihrisko v Beladiciach, v sobotu – 1. júna  2019, o 14:00 hodine.

Usporiadateľ sa teší na všetky deti od 5 rokov, mládež do 15 rokov, z obce, ale aj z blízkeho okolia. Rodiny a fanúšikovia sú vítaní. Dôležité je prísť s plastovou helmou určenou pre cyklistiku, s horským bicyklom v dobrom technickom stave alebo  s odrážadlom (malé deti). Čaká na Vás dobrá športová a priateľská atmosféra, ale aj občerstvenie účastnícke medaily a ocenenia. Rovnako sa na Vás tešia požiarnici a psík Endy so svojou cvičiteľkou.

Čaká na Vás odmena

Viac informácii TU :plagát PDF